ლევან მაჭავარიანი ოპოზიციაზე: ყოველდღე სხვადასხვა ტიპის განცხადებები გვესმის, ხან ზურაბიშვილი თამარ მეფეა, ხან მოღალატეა, ხან ერთობაა, ხან არ არის ერთობა - ასე უნდა გააგრძელონ სპექტაკლები, სანამ არ მიიღებენ ინსტრუქციას
ფრაქცია „ქართული ოცნების“ თავმჯდომარის მოადგილის ლევან მაჭავარიანის შეფასებით, ოპოზიციას გარედან ინსტრუქციები ჯერ არ მიუღია, რის გამოც სხვადასხვა ტიპის განცხადებებს აკეთებენ და ექსპრეზიდენტ სალომე ზურაბიშვილს ხან მოღალატედ მოიხსენიებენ, ხან კი ერთობის განსახიერებად.
„ᲧᲝᲕᲔᲚᲓᲦᲔ ᲕᲘᲡᲛᲔᲜᲗ ᲡᲮᲕᲐᲓᲐᲡᲮᲕᲐ ᲢᲘᲞᲘᲡ ᲒᲐᲜᲪᲮᲐᲓᲔᲑᲔᲑᲡ. ᲐᲮᲚᲐ ᲯᲔᲠᲯᲔᲠᲝᲑᲘᲗ ᲘᲜᲡᲢᲠᲣᲥᲪᲘᲔᲑᲘ ᲐᲠ ᲛᲘᲣᲦᲘᲐᲗ, ᲕᲘᲜᲐᲘᲓᲐᲜ „ᲓᲘᲤ ᲡᲗᲔᲘᲗᲡ“, ᲘᲒᲘᲕᲔ „ᲒᲚᲝᲑᲐᲚᲣᲠ ᲝᲛᲘᲡ ᲞᲐᲠᲢᲘᲐᲡ“ ᲐᲮᲚᲐ ᲜᲐᲛᲓᲕᲘᲚᲐᲓ ᲐᲠ ᲪᲮᲔᲚᲐ ᲥᲐᲠᲗᲣᲚᲘ ᲠᲐᲓᲘᲙᲐᲚᲣᲠᲘ ᲝᲞᲝᲖᲘᲪᲘᲘᲡᲗᲕᲘᲡ. ᲫᲐᲚᲘᲐᲜ ᲛᲡᲮᲕᲘᲚᲘ ᲞᲠᲝᲑᲚᲔᲛᲔᲑᲘ ᲐᲥᲕᲗ ᲛᲐᲗ ᲗᲕᲘᲗᲝᲜ ᲒᲐᲓᲐᲡᲐᲭᲠᲔᲚᲘ ᲓᲐ ᲧᲝᲕᲔᲚᲓᲦᲔ ᲡᲮᲕᲐᲓᲐᲡᲮᲕᲐ ᲢᲘᲞᲘᲡ ᲒᲐᲜᲪᲮᲐᲓᲔᲑᲔᲑᲘ ᲒᲕᲔᲡᲛᲘᲡ, ᲮᲐᲜ ᲡᲐᲚᲝᲛᲔ ᲖᲣᲠᲐᲑᲘᲨᲕᲘᲚᲘ ᲗᲐᲛᲐᲠ ᲛᲔᲤᲔᲐ, ᲮᲐᲜ ᲛᲝᲦᲐᲚᲐᲢᲔᲐ, ᲮᲐᲜ ᲔᲠᲗᲝᲑᲐ ᲐᲠᲘᲡ, ᲮᲐᲜ ᲔᲠᲗᲝᲑᲐ ᲐᲠ ᲐᲠᲘᲡ. ᲐᲡᲔ ᲣᲜᲓᲐ ᲒᲐᲐᲒᲠᲫᲔᲚᲝᲜ ᲡᲞᲔᲥᲢᲐᲙᲚᲔᲑᲘ, ᲡᲐᲜᲐᲛ ᲐᲠ ᲛᲘᲘᲦᲔᲑᲔᲜ ᲘᲜᲡᲢᲠᲣᲥᲪᲘᲐᲡ“, - ᲒᲐᲜᲐᲪᲮᲐᲓᲐ ᲚᲔᲕᲐᲜ ᲛᲐᲭᲐᲕᲐᲠᲘᲐᲜᲛᲐ.
ახალი ამბებიგიორგი ზერეკიძე: გინების გამო ადამიანებს კლავდნენ ციხეში, ეს ჩემი ამბავი გახმაურდა ესე და ჩემი ამბავი გაიგო საზოგადოებამ, თორემ ძალიან ბევრი ამბავი არის, შეიძლება ჩემზე უარესებიც კი, რაც გაუკეთებიათ იქ და უბრალოდ არ ვიცით ჩვენ
1743597651
ახალი ამბებიწულუკიანი: ვისაც ვიწვევთ კომისიის სხდომაზე, ჩვენ არ ვხუმრობთ, სერიოზულად ვუდგებით საკითხს, მოლოდინი გვაქვს, მოწვეული პირებიც სერიოზულად მიუდგებიან პროცესს