26 მარტს თბილისის უბნების ნაწილს ელექტროენერგია დროებით შეეზღუდება
სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 26 მარტს თბილისის ქუჩების გარკვეულ ნაწილს ელექტრომომარაგება დროებით შეუწყდება. აღნიშნულ ინფორმაციას კომპანია „თელასი“ ავრცელებს.
კრწანისის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ტაბახმელას, სოფელი წავკისის, სოფელი შინდისის და სოფელი კოჯრის მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის II, III მიკრორაიონების, დავითაიას და სომხეთის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების, მუსხელიშვილის და კვაჭანტირაძის ქუჩების მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის (ნაწილობრივ) და ფარნავაზ მეფის გამზირის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის, ყაზბეგის გამზირის, პეტრე ქავთარაძის, მიხეილ თამარაშვილის, მარიკა ბარათაშვილის, ედიშერ მაღალაშვილის, უნივერსიტეტის, გიორგი გეგეჭკორის, კალისტრატე ქუთათელაძის, ოთარ ლორთქიფანიძის, მედეა ჩახავას, ოთარ ჩხეიძის, ბოჭორიშვილის, კვერნაძის და ალმასიანის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ქიზიყის, პოლიციის, ეკატერინე ბაღდავაძის, ლორთქიფანიძის, მამისაშვილის, კაიროს, რკინიგზის, ჟორესის, სურგულაძის, ჭიჭინაძის, ენუქიძის და ქინძმარაულის ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ცოტნე დადიანის, ეკა ბეჟანიშვილის, ზესტაფონის, ინდუსტრიის, ლომთათიძის, ტრაქტორის, ზედაზნის, ქართველიშვილის, ქსოვრელის, წინანაურის, ნათაძის, ჭყონდიდელის, ღოღობერიძის, კნოლევის, წიწამურის, სერგი ჭილაიას, ტრიკოტაჟის, ღრმაღელის, ბაგინეთის, ხვინგიას, ალექსანდრე ქუთათელაძის, ტოროშელიძის და ოქტომბრის ქუჩების მოსახლეობას.
კომპანია ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.